Jaunā gada apņemšanos restarts.

Ir pagājušas 3 nedēļas, kopš sācies jauns gads. Daudzi cilvēki katru jauno gadu sāk ar jauniem mērķiem, ar apņemšanos šogad kaut ko uzsākt, ko paveikt, ko sasniegt. Katras sporta zāles dežurants vai jogas skolotājs pastāstīs, ka katru janvāri ir pilns ar jaunu klientu pieplūdumu, no kuriem lielākā daļa dažu nedēļu laikā pazūd. Tāda diemžēl ir daudzu pieredze. Ko darīt?

Iespējams, risinājums slēpjas tajā, ka jaunā gada apņemšanās nebija īsti labi noformulētas. Vai arī — uzstādot savus mērķus, vēlmes, sasniegumus tika pieļautas kādas “psiholoģiskas kļūdas” — neņemot vērā to, kā īsti darbojas mūsu psihe. Rezultātā mēs pametam savus mērķus, atsakāmies no to sasniegšanas, iekrītot lielākos vai mazākos pašpārmetumos.

Un ir cilvēki, kuriem mērķu saraksts izskatās šādi:

restarts

Labā ziņa ir tāda, ka to ir iespējams mainīt.

Lai arī mēs esam tendēti “jaunas dzīves sākšanu” piesiet ārējiem datumiem — jaunajam gadam, jaunam mēnesim, pirmdienai, dzimšanas dienai, tomēr ‘restartēt’ šo procesu var jebkurā brīdī. Un, lai nepieļautu vecās kļūdas, būtu vērts mērķus formulēt mazliet citādāk. Kā? Par to pastāstīšu vairāk seminārā otrdien, 28. janvārī, plkst 18.30.

Semināra idejas ir atvasinātas no iepriekš stāstītā par gribu un gribasspēku. Tomēr šis seminārs būs atšķirīgs — mazāk teorētisks, vairāk praktisks, dodot iespēju katram individuāli pastrādāt pie saviem mērķiem, no noformulēšanas vai pārformulēšanas.

Tātad:

Laiks: 28. janvāris (otrdiena), 18.30-20.30.

Semināra garums: 2 stundas, iekļaujot laiku jautājumiem un diskusijai.

Vieta: Rīga, A. Briāna 14, Apzinātības un miera prakse. (Baltas durvis tuvāk Palīdzības ielai.) karte

Ieguldījums: 20 Eiro (14.06 Ls) par semināru.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzu iepriekš pieteikt savu ierašanos pa tālruni 29213238, vai e-pastu ansis@psihoterapija.lv.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.