Iznākšana

Sveicināti!

Gribu Jums paziņot par kādu jaunumu brīdi pirms tam, kā, iespējams, uzzināsiet to no avīzēm 🙂

Esmu izlēmis kandidēt uz gaidāmajām Saeimas vēlēšanām šā gada rudenī.

Par iesaistīšanos domāju jau labu laiku – redzot to, kas un kā notiek LV politikā, mūsu dzīvē.
Nākot vēlēšanām tuvāk, redzēju, ka un kā no jauna sākas priekšvēlēšanu kampaņas, un – nejaušības vai sakritības pēc saņemot piedāvājumu/uzaicinājumu padomāju, aprunājos ar tuvākiem, vēl ar dažiem cilvēkiem, tikos, domāju, šaubījos, runāju, rakstīju – līdz rezultātā – esmu ielikts sarakstā.

Protams, domāju arī par to, kādu iespaidu šī iesaistīšanās atstās uz manu profesionālo darbību, uz darbu ar klientiem – godīgi sakot, nezinu. Tāpat nezinu, kā mainīsies mana dzīve kā kandidātam. Ko tas prasīs no manis. Ir daudz šaubu, daudz nezināmā. Tai skaitā – ja nu notiek brīnums un esmu iekšā, tad kā būs tur – starp haizivīm ar vairāku sasaukumu pieredzi, starp naudas maisiem, ciniķiem, demagoģijas un manipulācijas meistariem. Kārdinājumiem un vilinājumiem. Ceru, ka izietā personiskā terapija un uzkrātā pieredze darbā ar cilvēkiem būs pietiekoša, lai saglabātu cilvēcību.

Zinu, ka brīžiem esmu naivs, bet es ticu, ka var kaut ko darīt lietas labā, ka šo dzīvi ir iespējams padarīt labāku.

Šo vēstuli rakstu tādēļ, ka ja jau esmu piekritis, tad nav jēgas to slēpt. Tā kā deputāts ir publisks amats, tad arī runāju publiski. Pagaidām neesmu saņēmis “mandātu” vai “pasūtījumu” no organizācijām, kurās aktīvs biedrs esmu – psihoterapeitu vai psihologu biedrības, bioloģiskajiem zemniekiem vai studentu korporācijas – varbūt tas vēl nāks. Bet vismaz ir tāda iespēja un par to var padomāt.

Izlēmis esmu, saraksti šodien tiek iesniegti CVK.

Pēdējā partija – Vidzemes apgabals

Lai jums jauka vasara!

One thought on “Iznākšana”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.